GT-About us

در باره GT Host

GT Host در سال ۲۰۰۰ میلادی آغاز به کار نمود و به جرات می توان اظهار داشت که این شرکت از قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکتهای میزبانی وب در ایران می باشد. از بدو تاسیس تاکنون نهایت تلاش ایران هاست ارائه بهترین سرویس به ایرانیان عزیز بوده است. GT Host تمام شهرت و اعتبار خود را توسط کاربران خود به دست آورده است و در طی این سالها همواره ``رضایت مشتری`` یکی از اصول GT Host بوده است. ما بر این عقیده هستیم که شهرت در عصر حاضر مهمترین عامل موفقیت است و تنها راه آن رضایت مشتریان و ارائه امکانات بر اساس آخرین فن آوریهای ممکن است. از این رو ما، خود را ملزم به ارائه سرویسی با بالاترین کیفیت و بهترین پشتیبانی فنی می داریم و بر این باور هستیم که تنها راه پیشرفت تداوم ارائه چنین خدماتی می باشد. تیم GT Host همواره تمامی تلاش خود را در جهت ارتقای کیفی سرویسها و رضایت کاربران به کار می گیرد. سرمایه گذاری ما بر روی سخت افزار، نرم افزار و زیر ساخت های شبکه موجب می شود تا کاربران تنها به توسعه خدمات آنلاین خود بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند. شما با انتخاب GT Host به کیفیت، پابداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می یابید. از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ، GT Host راه حلی جامع ، برای نیازهای شما تهیه دیده است.

ارزشهای ما:

پاسخگویی مناسب ...
آسایش خیال ...
امنیت ...
شبکه ای بی نظیر ...


هم اکنون به ما به پیوندید

چرا GT HOST را انتخاب میکنید ؟

نحوه تماس و برخورد مناسب یکی از اصول اصلی در GT Host می باشد. ما متعهد به پشتیبانی با بالاترین کیفیت هستیم تمامی ما کارکنان سخت می کوشیم تا بهترین سطح از خدمات را به شما ارائه کنیم.

چشم انداز و مأموریت ما

ما به یک جهان معتقدیم که مردم آزادی انتخاب محتوای محتوای دیجیتال خود را به اشتراک میگذارند و ما موفقیت خود را با ارائه یک پلت فرم وب مجانی برای انتخاب، تقویت می کنیم.

کد های متن باز در ژن ما هست

ما از وردپرس، یک سیستم مدیریت محتوای متنباز قدرتمند برای وب پشتیبانی می کنیم. ما کمک می کنیم تا وردپرس را با کد، مشارکت های اجتماعی و پشتیبانی متخصص در سطح بهتر بهبود دهیم.

پشتیبانی ۲۴ ساعته


کارکنان پشتیبانی کننده از برنده جایزه ما در تمام روز، هر روز از طریق چت زنده، ایمیل و رسانه های اجتماعی در دسترس شما هستند.